Türkçe için tıklayınız  
 

  • Social Responsibilities

  • Customer Reviews
Okul sitesini kurmak çok büyük bir sorun gibiydi benim için.Birçok şirketle görüştüm ve onlardan gelen cevaplar noktasında web sitesi hazırlamak iyice büyüdü gözümde.Ancak Kocaeli bilişimle bu işin bu kadar kolay ve sorunsuz çözüldüğünü görünce okul olarak çok mutlu olduk.Ayrıca Göksu beyi her aradığımızda anında destek vermesi çok güzel.Teşekkür ederiz .İyiki yanımızdasınız.
Elif DEĞİMLİ
Okul Müdürü / Ragıp Naile Saraç Anaokulu


Click to see all >>

  • Customer Services
Weekdays : 08:00 - 19:00
Weekend : 09:00 - 18:00
Yalova : +90 226 461 3800 (pbx)
Kocaeli : +90 262 452 2222

Book Campaigns (General of Turkey)

Through the book, which is regulated by our campaign so far collected about 30,000 books and these books at the school library was established with three different. Books Göksun Gunay campaign personally manages the National Olympic Committee of Turkey in 2005 by love, friendship, brotherhood and understanding which has been awarded the Fair Play Behavior.

Kocaeli IT workflow in social responsibility always to keep as a priority and in this regard is needed to support the projects.

Kocaeli Information campaigns are ongoing as books, collected by us or send you picking up the books they need, we will send our schools.
 
  • Solutions

Inventory Tracking
Yalova Bilişim Web Design
Engaged in product sales, technical services and the services they provide that the website may choose to integrate with is our solution for those who want
List All >>
 
  • Dealers